פרו סקי סימולטור חדש
 
  
פרו סקי-סימולטור
 
מכשירי הפרו-סקי סימולטור הם סידרת מכשירי אימון ותרגול המדמים גלישת סקי במדרון. המכשיר מחקה את טכניקת הגלישה בצורה מושלמת.
המכשיר מתאים לגולשים מתחילים הנעזרים בידית האחיזה כמו גם לגולשים מתקדמים שיכולים לבצע את התרגול ללא תמיכה. השימוש במכשיר פשוט ואינו מצריך הדרכה טכנית ממושכת.
המכשיר פותח על ידי גולשי סקי מקצועיים ומטרתו תרגול של הטכניקה, קואורדינציה, שווי משקל, סיבולת וכוח. ניתן לתרגל את תנוחת הגלישה בדגש על ״משקל קדימה״ והעברת משקל מרגל לרגל. ההתנגדות לתנועה היא מכנית על ידי גומיות. שימוש בגומיה אחת נותנת התנגדות נמוכה אך מאתגרת את שווי המשקל, לעומת זאת הגדלת ההתנגדות מקשה על המערכת השרירית אך מייצבת את הפלטפורמה ומקלה יציבתית. מכאן ניתן לתכנן סוגי אימון שונים. ולגוון את מטרות התרגול בין אימונים כמו גם באותו אימון.
 
הכנה לסקי למקצוענים ומתחילים
                             
                           

 
המכשיר משמש גם לשיקום פיזיותרפי, למטופלים עם ליקוי בתנועה לטרלית. כלומר ספורטאים בענפים הדורשים שינויי כיוון כדוגמת כדורסל, כדורגל וכדוריד. מטופלים לאחר ניתוחי ברכיים וכאב ברך קדמי, ליקויים בהעברת משקל עקב כאבי אגן וכאב גב תחתון ובעיקר אלו שהכאב שלהם מופק בתנועה ציידת או סיבובית.
 
שימוש בפרו סקי - סימולטור בשיקום ברך ואגן
 
                
 
קישור לאתר החברה:
 
להדגמה: התקשרו ל 03-6760402


                  

 
 

בית זילברמינץ, שלם 3 רמת גן מיקוד 522155      טלפון: 03-6760402    פקס: 03-6760261